Om zijn 1000 e-pipe te vieren Créavap stelt voor te koop a Gandalf No. 1000 »(Speciale editie) vergezeld van zijn steel, zijn steun en zijn sap in preview. Mooi is het niet? Het zou een leuk kerstcadeau kunnen zijn!
De veilingduur is 7-dagen, het vindt plaats op E-bay, als u dit prachtige stuk wilt aanschaffen, moet u bieden! Op dit moment hebben veilingen al 100-euro overschreden. Op jouw punten klaar? Go!
tags:partijsigaretcreavapE-pipeebayecigeen sigaretelektronischopenbare verkoopE-Pipegandalfmodschreeuwvapotervapoteur